Alanyalı Akıllanmayan Azgın Buket

Alanyalı Akıllanmayan Azgın Buket
Merhaba. Ben Alanya escort Azgın Buket. Hepinizi çok seviyor kocaman penislerinize içtenlikle ve zevkle sarılıyorum. Şu anda kudurmuş vaziyette sizlerle buluşmayı sabırsızlıkla bekliyor ve hayal ediyorum. Azdığım zaman durulmam imkansız gibi bir şey. Benim zevkimi görecek büyük vajinamı dolduracak erkekleri istiyorum.alanyali-akillanmayan-azgin-buket

Yaş 23, boy 1.65 benden uzun beni zorlayacak bana askı yapacak ve kucağından indiremeyecek birilerini istiyorum. Sizi zevkin doruklarında nefessiz bırakacak ve sizleri hiç olmadığınız kadar memnun edeceğim. Beni istediğiniz pozisyonlara soka bilir, belimi kıracak kadar zorlaya bilirsiniz istediğiniz kadar sert davrana bilirsiniz. Penisinizi boğazıma kadar soka bilir hatta kustura bilir ve ağzıma ya da yüzüme boşala bilirsiniz. Tabi gözlüklerimi daha sonra silmek şartıyla yoksa sizi ve o mükemmel penisinizi göremem. Sonuçta insan yiyeceği şeyi görmeli. Anal ve oral sekse bayılıyor hiç olmadığım kadar mutlu oluyorum. Benimle saatlerce anal seks yapabilirsiniz.

Tabi öncesin de sevişmemiz ve bunlara olan isteğimi arttırmanız lazım. Bunlar benim için yaşam tarzı ve olmazsa olmazım gibi bir şey olmuş. Sürekli sevişmek birilerinin altında olmak ve hiç kilotumu giymek istemiyorum. Tabi sizin mutluluğunuz da benim için çok önemli. Anal değil vajina isterseniz yada göğüs arası ne derseniz ben size uyarım. Sizin isteklerinize itaat ederim bana vurmanıza izin veririm. Seks oyuncağı, seks kostümü vs. istediğiniz bir şey olursa da memnuniyetle bana uygulamanıza izin veririm ve sizin için kostüm giyerim.

Birde beyler kondom şart değil çünkü sizi içimde tamamen hissetmek istiyorum. Korkusuz yaşamak istiyorum. Sizinle ve muazzam penisinizle bütünleşmek istiyorum. Çünkü bu tarz şeyler bilirim ki insanı iki kat daha zevke getiriyor ve kudurtuyor. Beni adeta bir köle gibi kullanmanıza izin veririm. Sert seksten aşırı haz ve zevk alıyorum bence bu durum erkekler için de öyle sonuçta can acıtmayı seviyor erkekler çünkü kadının inlemesi, yapma, acıyor, kökleme demesi erkeğin kendinden emin olması gibi bir şey kendi kendine evet güzel beceriyorum böyle devam etmeliyim diyorlardır.

İçlerinden ve uçak tamamen kalkışa geçiyordur. Erkeği tatmin etmek zordur ama bazı kadınları tatmin etmek daha zor maalesef ben o zor kadınlardanım ben erkeklerin dilinden anlıyorum ama her erkek benim dilimden anlamıyor ve beni tatmin edemiyor. Tam zevke geliyorum bitecek tamam derken erkek kesiliyor bunu istemiyorum kendine güvenen, tecrübeli, doyururum diyen erkek istiyorum. Benim size yaşattığım zevkin ve hazın iki katını sizden bekliyorum beni ayak baş parmağım dan yalamaya başlayacak büyük vajinamı dolduracak ve doyuracak bir erkek istiyorum.

Beni inletecek, ağlatacak ve vücuduna tırmandıracak erkekleri bekliyorum. Sizinle görüşmelerimi otel odası, rezidans, apart, lüks daire ve size ait yerler de yapa bilirim. Tabi verimli bir seks istiyorsanız moral olarak iyi hissedeceğim ortamlar da uygun olabilir. Çadır, kumsal, orman gibi mesela. Hepinizi büyük penislerinizden öpüyor ve sabırsızlıkla buluşmayı bekliyorum.

 

REPCİ58