Kalın bir penise sahip olmanın dezavantajları

Kalın bir penise sahip olmanın dezavantajları
Her zaman kalın bir penise sahip olmanın avantajlarına odaklanırken, bazı dezavantajlarına da bakmak faydalı olabilir. Bunlardan bazıları penis boyutunun algılanmasıyla ilgilidir, ancak bazıları da pratik konulardır. Alanya escort bayanlar için penis boyu hiç bir zaman bir dezavantaj değildir. Ama gelin genel anlamda Kalın bir penise sahip olmanın dezavantajları neler, birlikte bakalım...

Prezervatif: Prezervatif üreticilerinin her boyuttan kaç tane yapacaklarına karar vermeleri gerekecek, bu yüzden ortalama penis boyutunu dikkate alacaklardır. Bu, mevcut kadar büyük prezervatif olmadığı anlamına gelir. Bunları belirli bir yerden satın almanız veya çevrimiçi sipariş vermeniz gerekebilir. Başka bir ülkeyi ziyaret ediyorsanız, ortalama penis boyutunun ülkeye göre değiştiğini de bilmeniz gerekebilir. Penis boyutunun ortalamadan büyük olduğu bir ülkeden iseniz, daha küçük bir yere gitmek zor olabilir.

Kıyafet: Düzenli olarak bir şişkinliğin dış hatlarını gösterebilecek takım elbise veya pantolon giyiyorsanız, daha kalın bir penise sahip olmak bunu zorlaştırabilir. Ortalamadan daha bol bir pantolona ihtiyacınız olabilir ve beğeneceğiniz tüm stilleri giyemeyebilirsiniz.

Ereksiyonlar: Bu daha çok ergen erkeklerde ortaya çıkarken, yaşlı erkekler de kendilerini utanç verici durumlarda ereksiyonlarla bulabilirler. Penisiniz diğerlerinden daha kalınsa saklanması daha zor olabilir ve bu duruma bağlı olarak utanç verici olabilir.

Seks: Ortalamadan daha büyük bir penisiniz varsa ve ortalamadan daha küçük bir geçişi olan biriyle birlikteyseniz seks acı verici olabilir. Bir kadın veya erkekle, daha kalın bir penise sahip olmak, eşiniz onu alamıyorsa rahatsız edici olabilir. Sadece belirli türlerde seks yapabilir ve yalnızca belirli hızlarda gidebilirsin.